Plakat: Fazy wzrostu włosa (1)

Plakat: Fazy wzrostu włosa

Plakat, który ozdobi wnętrze Twojego gabinetu i sprawi, że będzie profesjonalnie wyglądał. Skupia się na pokazaniu trzech głównych faz wzrostu włosa - anagen, katagen, telogen. Może być wykorzystany zarówno w gabinecie trychologicznym, jak i kosmetologicznym czy fryzjerskim. Plakat pełni rolę informacyjną i edukacyjną.
ładowanie

Dostępne opcje

Wybierz opcje
Rozmiar
 • Anuluj
 • B2 (50x70cm)
 • 69,00
  PLN
  za
  szt.
  szt.
  ładowanie

  Produkt niedostępny w tej liczbie

  Dostępna ilość:

  Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

  UWAGA! W związku z wyczerpaniem się całego nakładu plakatów "Fazy wzrostu" zdecydowaliśmy się na dodruk. Do 29.11.2020 r. można zamówić je z 15% rabatem. Plakaty będą dostępne od 30.11.2020 r. 

   

  Plakat trychologiczny, który obrazowo pokazuje jak przebiega proces wzrostu włosa w trzech głównych fazach: anagenie, katagenie i telogenie. 

   

  Anagen - aktywna faza wzrostu włosa, którą objęte jest 85-90% włosów na naszej głowie. W fazie tej włos dzięki połączeniu z mieszkiem włosowym jest odżywiany i dzieki temu rośnie. W zależnosci od uwarunkowań genetycznych, dietetycznych, trybu życia przyjmuje się, że faza anagenu trwa do 6 lat.

   

  Katagen - faza zatrzymania wzrostu zwana też fazą zaniku, ponieważ włos w tym okresie odłącza się od mieszka włosowego i obumiera i stopniowo włos wysuwa się z mieszka włosowego. Przyjmuje się, ze w zależności od uwarunkowań że faza katagenu trwa ok. 2-3 tygodni  i objęte jest nią ok. do 3% włosów na głowie.

   

  Telogen - nazywany fazą spoczynku mieszka włosowego, gdyż jest to moment, w którym nie rosną nowe włosy, a sam mieszek włosowy jest pusty. Faza ta może trwać u zdrowej osoby nawet do trzech miesiecy i obejmuje do około 15% włosów na głowie.

   

   

  Może być wykorzystany zarówno w gabinecie trychologicznym, jak i kosmetologicznym czy fryzjerskim. Plakat pełni rolę informacyjną i edukacyjną.

   

  Plakat w formacie B2 (50x70cm) drukowany jest na wysokiej jakości papierze kredowym nabłyszczanym o gramaturze 220 g.  Taki dobór papieru pozwala na odpowiednie uwidocznienie grafiki. Ewentualne różnice w barwach i odcieniach wydruku mogą wynikać z indywidualnych ustawienień monitora.

   

  Produkt sprzedawany jest bez ramy. Dzięki zamieszczonym wizualizacjom chcieliśmy pomóc Tobie w wyborze plakatu, który będzie nalepiej pasował do Twojego wnętrza. 

   

  Plakat sprzedawany jest w tubie, którą przed wysyłką dokładnie zabezpieczamy folią, aby bezpiecznie dotarła do miejsca przeznaczenia.

   

  Jesteś zainteresowany innym rozmiarem? Napisz do nas!


  Copyright 2019 by Beauty Management Sp. z o.o.

  Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

  Dodane opinie (0)
  ładowanie
  Powiązane produkty
  Anatomia włosa - plakat edukacyjny
  Plakat: Anatomia włosa
  69,00 PLN
  62,10 PLN
  Plakat: Anatomia włosa
  Plakat: Anatomia włosa
  69,00 PLN
  Plakat: Struktura włosa
  Plakat: Struktura włosa
  69,00 PLN

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl