Plakaty

Sortuj produkty
sortuj wg :

Szukasz sposobu na przekazanie Klientom ważnych dla ich zdrowia informacji? Przekaz powinien być czytelny, klarowny, przystępny i ciekawy dla odbiorcy? Polecamy plakaty edukacyjne przeznaczone do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i fryzjerskich. Każdy Klient w czasie oczekiwania będzie mógł zapoznać się z przystępną treścią plakatu. Będzie to dla niego forma nauki nowych rzeczy, które pozwolą zadbać o jego zdrowie.

 

 Tajniki trychologii (nauki zajmującej się schorzeniami skóry głowy i włosów) stają się coraz popularniejsze wśród Klientów wielu salonów. Świadomość dotycząca kwestii zdrowotnych cały czas rośnie. Wykorzystaj to dając odbiorcy niezbędną wiedzę w pigułce. W ten sposób możesz wytłumaczyć Klientowi dlaczego jego włosy szybciej się niszczą lub wypadają. Szybka edukacja zaprocentuje zadowoleniem odbiorcy, który z pewnością do Ciebie wróci!

 

 Proponowane przez nas plakaty są w pełni oryginalne i oddają Twoje potrzeby. Projektuje je profesjonalny grafik, a używane materiały to najwyższa dostępna jakość. Są bardzo wyważone, umiejętnie prezentują wiedzę i nadadzą charakteru każdemu gabinetowi. Będziesz mógł połączyć ekspercką ozdobę w gabinecie z możliwością przekazania Klientowi ciekawych i pożytecznych informacji. Oferowane przez nas trychoplakaty dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Postery wysyłane są bez ram (abyś mógł sam dobrać pasującą do wystroju Twojego salonu), w specjalnych tubach chroniących przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu.

 Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl